Hakkımızda

Hakkımızda

Sayın Sakinlerimiz, My Town Ispartakule Sitesi’ne Hoşgeldiniz,

Sitemiz, İstanbul’un en gözde semtlerinden olan Bahçeşehir Ispartakule mevkiinde yer almaktadır.

Ispartakule My Town Toplu Yapısının site yönetim hizmetleri Ağaoğlu Yönetim Hizmetleri A.Ş tarafından profesyonelce yürütülmektedir.

Konumu, projesi, konforu ve güvenliği ile ayrıcalıklı ve keyifli bir yaşam sunmaktadır.

Sitemiz, güvenlik duvarı ile komple çevrelenmiş, giriş ve çıkışı kontrol altına alınarak güvenli ve huzurlu bir yaşam sunmaktadır. Giriş ve çıkışlarda güvenlik firması ile 7 gün, 24 saat gözetim ve denetim sağlanmaktadır. Site ortak alanları kameralar ile gözetilmektedir.

Bloklarımız; imar planı, proje ve her türlü yasal ve deprem güvenlik önlemleri inşa edilmiştir. Taşıyıcı sistem tünel kalıp sistem olup, Yüksek kat yapılara ait her türlü yangın güvenlik sistemleri ve otomatik yangın söndürme sistemleri ile mutfaklarda gaz alarm sistemleri mevcuttur.

Sitemizin içme ve kullanma suyu Belediyeye ait İSKİ şebekesinden karşılanmaktadır. Bu maksatla siteye ait iki adet 350 Tonluk su deposu ve yedekli pompa sistemleri bulunmaktadır.

Sitenin otopark ihtiyacı kapalı otoparkta karşılanmaktadır. Kapalı otoparkta her daireye ait bir park yeri bulunmaktadır. Açık otopark, LPG’li araçlar ve misafir araçlar için tahsis edilmiştir.

Ortak bahçede yüzme havuzu, süs havuzu, aletli jimnastik parkuru, satranç oyun alanı ve basketbol sahası, çocuk oyun parkı ve ahşap pergolalar ile yürüyüş yolları mevcuttur.

Site kuzeyinde Ağaoğlu yönetiminde olan D Blok İş Merkezi yer almaktadır. D Blokta bulunan spor merkezi üyelik esasına uygun çalışmaktadır. İş merkezinde ihtiyaç duyulan çeşitli iş kollarına ait dükkânlar ve Migros market yer almaktadır.

Bölgede toplu ulaşım ekseriya Bahçeşehir istikametindedir. Site sakinleri için AKBATI AVM'ye ring servis hizmeti sunulmaktadır. Bahçeşehir’den gelen ekspres otobüsler ile Taksim, Mecidiyeköy ve Bakırköy’e gitmek mümkündür.